Múzeum mesta Bratislavy / Ateliér Múzeum má budúcnosť pozýva všetkých priaznivcov podujatia Ako sa hrali naši…, ktorí postupne odhaľujú čo skrýva depozitár hračiek Múzea mesta Bratislavy. Tešíme sa na nášho hosťa Mariána Labudu, aj na našich kamarátov zo Spievankova a už teraz sľubujeme ďalšie nové príbehy o hračkách, ktoré v múzeu našli svoj domov.

V programe Rozprávaj mi! v Apponyiho paláci bude spomínať na detstvo, hry, hračky a Vianoce v rodine známy herec Marián Labuda. Teší sa na stretnutie s milovníkmi histórie, deťmi, dospelými a všetkými, ktorým história nie je ľahostajná. Poznáme ho ako výborného herca, ktorý zahrá všetky charakterové postavy. Jeho domácou scénou je Divadlo Astorka Korzo ´90, ale hosťuje aj napr. v divadle Aréna a podobne.

Autorky programu sa zasa tešia na všetkých návštevníkov – pravidelných aj nových – ktorí do múzea nájdu cestu. Vytvoria alebo doplnia si albumy s názvom Papierové múzeu. V decembri si deti s rodičmi skúsia vyrobiť zaujímavé lietadielko, ktoré sa stane možno doplnkom vianočných darčekov.

14.12.2019, So

Múzeum mesta Bratislavy MMB

Leave a comment