BeardedTales je slovenská značka, za ktorou stojí Adriana a Martin, vystupujúci aj ako “Beauty and The Beard of BeardedTales”. BeardedTales alebo bradaté príbehy začali výrobou kozmetiky pre bradáčov, hipsterov aj nehipsterov. Podnetom bola Martinova brada a Adrianina vášeň pre branding a dizajn, navyše v čase vzniku BeardedTales bolo náročné nájsť na trhu produkty pre starostlivosť o bradu, ktoré by spĺňali kritérium kvality, ekologickosti a zároveň boli dizajnovo veľmi príťažlivé.

Kozmetické produkty sa vďaka svojmu dizajnu a kvalite tešia veľkému úspechu, no Adriana a Martin sa stretávali so sklamaním zo strany zákazníkov, že im žiaľ hustá brada, o ktorú by sa mohli starať nerastie. Povedali si, že genetiku ovplyvniť nevedia, no vedia dať mužom bradu v inej podobe – na tričku! Vymysleli, nakreslili a potlačili kolekciu tričiek pre tých, ktorí sú na svoju bradu pyšní, no aj tých ktorí ju žiaľ na tvári nemajú. Teraz ju môžu nosiť aspoň na dizajnérskom tričku! Rovnako ponúkajú trika aj pre sexi kuriatka, ktoré túžia, aby ich sexi bradáč celé obopol a zohrial. To tričká BeardedTales dokážu!

Základom značky, produktov a obalov BeardedTales sú traja hrdinovia : Hipster, Viking, Gentleman. Charakterovo úplne odlišní, pričom táto ich odlišnosť sa prejavuje vo vôňach produktov, ale aj vizuálne – na tričkách. Chceli sme ponúknuť širokému spektru bradatých hrdinov stotožnenie aspoň s niektorým z nich.

Pre Hipstera je typické vyraziť do ulíc veľkomesta na svojom retro bicykli a vychutnať si obľúbený Flat White alebo ovocnú limonádu v nejakej útulnej a alternatívnej kaviarni. Každý gurmánsky zážitok musí zachytiť na svoj iPhone a zdieľať naprieč všetkými sociálnymi sieťami, kde je náruživým zberateľom like-ov.

Naopak Gentleman je náruživý v prípade, ak ide o elegantnú dámu. Jeho umením je získať si priazeň každej dámy, svojím šarmom, eleganciou a zrelosťou. Vždy nasleduje jej kroky, až na romantické miesto, kde pod holým nebom spoločne sledujú nočnú oblohu (a možno sú holí aj oni).

No mužnosť, a v omnoho väčšom meradle, je určite na mieste pri treťom z našich hrdinov, Vikingovi. Bojovník zo severských lesov sa cíti najlepšie v chladných horách, dobýjajúci neustále ďalšie a ďalšie vzdialené územia, ktoré dokáže plieniť vďaka skvelej stavbe vikingských lodí. Chladný vietor tohto hrdinu nezlomí. Je neochvejný, akým sa staneš v tričku aj Ty!


https://beardedtales.com


Leave a comment