Happy Melon Gallery vás pozýva na výstavu Five Melons, ktorá odštartuje vernisážou 1. októbra 2019 o 18:00 a potrvá do 26.októbra v Galérii F7 na Františkánskom Nám. 7 v Bratislave.

Happy Melon Gallery je online galéria a art shop ( www.happymelon.sk ), ktorá spája výtvarníkov, artloverov a ľudí, ktorí si chcú niečo pekné, inšpiratívne kúpiť. Fantázia, krása a kreativita nás bavia. Okrem výtvarného umenia – malieb, sôch, fotografií, grafík a kresieb – nájdete na Melone aj blogy o umení, rozhovory s umelcami a informácie o výtvarných kurzoch, ktoré organizujeme.

V októbri sa Melon prvý krát predstaví offline na výstave Five Melons prostredníctvom piatich
autorov: Eva SUGARová, Mariana Kardošová, Silvia Sibala Makovická, Simona Vojtečková a Martin Cuco Luciak.

Eva SUGARová

Mariana Kordošová

Silvia Sibala Makovická

Simona Vojtečková

Martin Cuco Luciak

Každý z týchto autorov sa venuje iným témam a má iný výtvarný štýl. Martin Cuco Luciak je ilustrátor kníh, otec mnohých knižných obálok a komiksov, vo voľnej tvorbe sa venuje najmä figurálnej maľbe. Eva SUGARová a Simona Vojtečková sú maliarky, ktoré inšpiruje najmä príroda, avšak obe autorky majú iný, svojský štýl. Eve je blízky impresionizmus, kým Simone učarovala konceptuálna tvorba. Silvia Sibala Makovická je kostýmová výtvarníčka a scénografka, ktorej tvorba je ovplyvnená street artom a hudbou, ktorej sa aktívne venuje. Mariana Kardošová sa venuje abstraktnej maľbe, pre ktorú je charakteristická najmä divoká farebnosť.

Príďte si pozrieť toto eklektické spojenie, vychutnajte si Melon v októbri.


Miesto: Galéria F7, Františkánske Nám. 7 v Bratislave
Vernisáž: 1.10.2019 o 18:00
Otvorenie výstavy: Viliam Klimáček
Trvanie výstavy: 1.10.-26.10.2019
Teší sa na vás Happy Melon Gallery.

Leave a comment